71 785 56 26

Pon-Pt: 9:00 - 20:00

ul. Prudnicka 2A Wrocław

Zadzwoń

71 785 56 26

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00 - 20:00

Stomatologia estetyczna

Sugerowani lekarze:

lek.stom. Agata Piekarczyk – Matkowska

test

lek.stom. Filip Semeniuk

test

Zęby, nawet te zdrowe, często odbiegają od ideału. Są przyciemnione, przebarwione lub mają nieestetyczny kształt, co psuje dobre samopoczucie i nie pozwala swobodnie się uśmiechać. Coraz większa liczba pacjentów zwraca uwagę na kolor i kształt swoich zębów. W dzisiejszych czasach nie wystarczy, by zęby były zdrowe – liczy się również ich estetyka. Aby przywrócić piękny uśmiech, mamy do dyspozycji szereg zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej. Od podstawowych – usuwanie osadu i kamienia i polerowanie powierzchni zęba – po korygowanie kształtu zęba licówkami kompozytowymi lub porcelanowymi. Jeżeli uszkodzenia są poważniejsze, proponujemy nakładanie uzupełnień typu inlay lub onlay (na zęby trzonowe i przedtrzonowe), natomiast w przypadku znacznych ubytków możemy wykonać mosty, protezy oraz inne uzupełnienia protetyczne.

Stomatologia estetyczna to szeroka gama procedur stomatologicznych skierowana do najbardziej wymagających pacjentów. Korzystając z najnowszych technologii dentystycznych przywracamy nie tylko piękny uśmiech, ale także tworzymy nowy image.  Możesz liczyć na większą pewność siebie, lepszą samoocenę, swobodę uśmiechu i – co za tym idzie – nową jakość stosunków międzyludzkich.

Proces tworzenia nowej, perfekcyjnej estetyki składa się z wielu elementów, dlatego każdy pacjent naszego gabinetu może skorzystać ze specjalistycznej porady, podczas której wspólnie z lekarzem ustali najlepsze dla siebie rozwiązanie.

W zakresie stomatologii estetycznej oferujemy następujące zabiegi:

  • licówki kompozytowe
  • licówki porcelanowe
  • odbudowa korony zębów przy użyciu kompozytu
  • korygowanie i konturowanie zębów
  • wybielanie zębów, również po leczeniu kanałowym