71 785 56 26

Pon-Pt: 9:00 - 20:00

ul. Prudnicka 2A Wrocław

Zadzwoń

71 785 56 26

Godziny otwarcia

Pon-Pt: 9:00 - 20:00

Jak leczymy?

5 kroków do zdrowego i pięknego uśmiechu czyli stworzenie kompleksowego planu leczenia.

1. Diagnostyka czyli poznajmy się lepiej!

Jesteś u nas pierwszy raz, więc chcielibyśmy Cię bliżej poznać. Dlatego jeszcze przed wizytą nasza uprzejma rejestratorka lub poważny rejestrator poprosi o wypełnienie ankiety zdrowotnej. Aby poznać Cię jeszcze bliżej wykonane zostanie zdjęcie pantomograficzne, które pokazuje całość uzębienia, ale także kości szczęk i żuchwy, zatoki i przegrodę nosową.

Już jesteś gotowy na spotkanie z lekarzem!

2. Wizyta konsultacyjna czyli spotkanie z lekarzem!

Podczas wizyty zostaniesz zapytany o Twoje oczekiwania i potrzeby, aktualne dolegliwości. Kolejnym etapem będzie badanie stomatologiczne, nie obawiaj się to naprawdę nie boli!!!

Podczas konsultacji zostaną wykonane zdjęcia wewnątrz i zewnątrzustne, przecież każde miłe spotkanie warto uwiecznić.

Zaprosimy Cię także na wizytę do dyplomowanej higienistki na zabieg profesjonalnego oczyszczania zębów z kamienia i osadu, a także dowiesz się jak prawidłowo dbać o jamę ustną. 

Jeżeli Twoje uzębienie będzie tego wymagało, skierujemy Cię na dodatkową konsultację do specjalisty(chirurga, endodonty, ortodonty).

3. Plan leczenia czyli my już wszystko wiemy!

Podczas wizyty zostanie przedstawiony plan leczenia z podziałem na etapy i kosztorysem.

Lekarz odpowie na wszystkie Twoje pytania – po to jesteśmy!

Jeżeli Twój plan leczenia zakłada kompleksowa metamorfozę, zobaczysz także wizualizacje planowanego uśmiechu. Teraz już wiesz do czego dążymy!

4. Realizacja planu leczenia czyli działamy!

Po prostu umów się na wizytę, a my zajmiemy się resztą. Zespół naszych specjalistów poprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces leczenia.

Przekonaj się sam, że leczenie może przebiegać w miłej atmosferze i zadbamy żeby nic nie bolało. Nagrodą za Twoje zaangażowanie i wytrwałość będzie piękny uśmiech!

5. Wizyty kontrolne czyli wciąż o Ciebie dbamy!

Znamy się już dobrze, ale my nadal chcemy trzymać rękę na pulsie dlatego badamy, kontrolujemy i podpowiadamy jak dbać o Twój nowy uśmiech, oczywiście w zespole z naszymi higienistkami!